Spor

“Rakibine Jest Yap” kampanyası başladı

UHA HABER / Futbolda şiddetin son bulması için iletişim Başkanlığı harekete geçti. “Rakibine Jest Yap” kampanyasını başlattı. Kampanyanın detaylarını İletişim Başkanı Fahrettin Altun paylaştı.

“Rakibine jest yap” denildi. “Sporda Şiddetsiz İletişim” projesi hayata geçirildi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, kapsamında “Rakibine Jest Yap” kampanyasının detaylarını anlattı.

“Futbola şiddetle değil, gönülden bağlan’ diyoruz” diyen Altun futbolun insanları ortak duygular etrafında bir araya getirdiğini belirtti.

Fransa 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri maçlarında Milli takımımızın asker selamını örnek gösteren Fahrettin Altun UEFA’nın tutumunu da eleştirdi.

Altun, proje çerçevesinde ilk adımların atıldığını belirtti. Bu kapsamda İstanbul’da kulüplerin alt yapılarında eğitimlerin başladığını duyurdu.

[TÜHA Haber Ajansı, 12 Ocak 2020]

sampiyon banner

Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN 15-03-1974 yılında Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Eşme mahallesinde dünyaya geldi. İlkokulu Eşme İlkokulu, orta okulu İzmit Ortaokulu, lise öğrenimini İzmit Lisesinde tamamladı. Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler tanıtım ve reklamcılık bölümünden mezun oldu. Basın meslek hayatına 1992 yılında Yeni Doğuş gazetesinde başlayan Mustafa Salman; 1993 yılında Sabah gazetesinde çalışmaya başladı. Salman basın meslek hayatına sırasıyla Yeni Doğuş, Sabah gazetesi, ATV, Show TV, Yavuz TV ve birçok dergi gazetede muhabir ve yazarlık yaptı. Mustafa Salman kısa adı UHA HABER olan Uluslararası Haber Ajansı genel yayın yönetmeni ve yayın kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Birçok sivil toplum örgütünde görevleri bulunan Mustafa Salman; üç dönemdir Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Basın-Medya İletişim sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Uzun yıllar Türkiye Televizyon Muhabirleri Derneğinde yönetim kurulu üyeliği ve genel sekreterlik yapan Salman; Kocaeli Gazeteciler cemiyeti üyeliği, Kartepespor yönetim kurulu üyesi ve Kartepe Galatasaraylılar derneği genel sekreteri olarak görev yapmaktadır. Mustafa Salman ayrıca Kocaelisporlular derneğinde yönetici ve basın sözcülüğü görevini de icra etmiştir. Evli ve iki çocuk babası olan Salman’ın basın meslek hayatında birçok ödülü bulunmaktadır…
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir