Şehir Haberleri

Panel: Yeni Ekonomi Programı Ve Türkiye Ekonomisinin Geleceği

SETA bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşu, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı tarafından 29 Eylül Cumartesi günüYeni Ekonomi Programı Ve Türkiye Ekonomisinin Geleceğikonulu panel düzenlendi.

Reel sektörün ve finans piyasalarının merakla beklediği Yeni Ekonomi Programı (YEP) geçtiğimiz hafta açıklandı.

YEP önceki senelerde açıklanan OVP’lerden hangi açılardan farklılaşıyor? YEP Türkiye ekonomisine orta vadede dair nasıl bir projeksiyon ortaya koyuyor? YEP’te yer alan politikalar Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu dalgalı süreçten çıkmasına yardımcı olabilecek mi? Türkiye ekonomisinin bu süreçten daha güçlü bir şekilde çıkması için başka hangi adımların atılabilir?

Tüm bu sorulara SETA İstanbul’da 29 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek “Yeni Ekonomi Programı ve Türkiye Ekonomisinin Geleceği” başlıklı panelde cevap aranacak. Dr. Mevlüt Tatlıyer’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan panelde Prof. Dr. Göksel Aşan, Prof. Dr. Murat Ferman ve Doç. Dr. Nurullah Gür konuşmacı olarak yer alacak.

Panel: Yeni Ekonomi Programı Ve Türkiye Ekonomisinin Geleceği


  • Tarih : 29/09/2018
  • Saat :12:00 : 14:00
  • Yer : SETA İstanbul
  • Bitiş  : 29/09/2018
  • Adres : Defterdar Mah. Savaklar Caddesi. No:41-43

  • Moderatör : Mevlüt Tatlıyer – SETA
  • Konuşmacılar :Göksel Aşan – İstanbul Aydın ÜniversitesiMurat Ferman – Işık ÜniversitesiNurullah Gür – SETA

İSTANBUL, UHA HABER

Bu haberi paylaşınız!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir