Gündem

Panel: Barış Pınarı Harekatı

UHA HABER / Türkiye’nin saygın, bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşu, SETA Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı tarafından bugün saat 14.00’de Ankara’da “Barış Pınarı Harekatı” başlıklı panel gerçekleştirilecek.

Mustafa Kemal ATATÜRKSuriye Milli Ordusu ile Türk Silahlı Kuvvetleri’n 9 Ekim tarihinde düzenlediği ortak askeri harekat Fırat’ın doğusunu PKK/YPG ve DEAŞ gibi terör örgütlerinden temizlemeği amaçlıyor.

Uluslararası topluluğun yakından takip ettiği askeri harekatta Suriyeli muhalefetin amacı, gerekçeleri, hedefleri ve terörle mücadele ile Suriye’nin geleceği hakkındaki perspektifleri son derece önemli. Bu panel Suriye Milli Ordusuna kendi bakış açılarını anlatmak için platform sağlıyor.

Panel Arapça olarak gerçekleştirilecek ve İngilizce simultane çeviri hizmeti sağlanacak

Panel: Barış Pınarı Harekatı

Panel: Barış Pınarı Harekatı


  • Yer : SETA Ankara
  • Bitiş  :
  • Adres : Nenehatun Cd. No:66 GOP/Çankaya/Ankara

  • Moderatör : Murat Yeşiltaş, SETA
  • Konuşmacılar :Yusuf Hamoud, Suriye Milli Ordusu SözcüsüHasan Hamada, Suriye Geçici Hükümeti Savunma Bakanı Yardımcısı

    Mustafa Secari, Suriye Milli Ordusu

ANKARA, UHA Haber Ajansı

Veysel KAVRAYAN
Veysel KAVRAYAN
Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci), Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi alarak kısa bir süre eğitim alanında çalıştı. Halen Medya ve İletişim alanında üniversitede eğitim almaktadır ve KOÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm İşletmeciliği Ana Bilim Dalı'nda Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Uluslararası bir kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. 2016 Yılında 'Yılın En İyi Gazetecisi ve En İyi Haber" ödüllerini almıştır. 2018, 2019 yıllarında Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Gecesi'nde ödüle layık görüldü. Çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, ekoloji, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, futurizm, teknoloji ve mimari ilgi alanlarıdır. Gastronomi Araştırmacısı olarak gastronomi ve turizm konularında konuşmacı; yemek yarışmalarında jüri üyeliği yapmaktadır. Çocuk Gastronomisi alanında akademik çalışmaları olmuştur. Bu alanda Gastrofil olarak tanınmaktadır. Halen, Uluslararası Haber Ajansı ve Türkuaz Haber Ajansı'nın Genel Yayın Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Çeşitli ulusal ve uluslararası dergi ve gazetelerde de yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir