Gündem

Pakistan First Lady’si: Kocamdan sonra lider Erdoğan

Pakistan Başbakanı İmran Han’ın eşi Büşra İmran, ‘First Lady’ olarak verdiği ilk röportajında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a övgüler yağdırdı.

Eşini Muhammed Ali Cinnah’dan sonra gelen yüzyılın lideri olarak gördüğünü ifade eden First Lady, Han’dan sonra ise Erdoğan’ın geldiğini söyledi.

Pakistan medyasına konuşan Büşra İmran, “Allah bir milletin kaderini değiştirmek istediğinde onlara siyasetçi değil, lider yollar. Muhammed Ali Cinnah bir liderdi. Han da bir lider. Erdoğan da bir lider. Diğerleri sadece birer siyasetçi.” ifadelerini kullandı.

Başbakanın, ülkeyi birden değiştirebilmek için sihirli değneğinin olmadığını belirten Büşra Han, iyileşmenin zaman alacağını belirtti, ancak bu sürenin önceki hükümetlere göre daha kısa olacağı yorumunu yaptı.

KAYNAK : Euronews, UHA HABER

Bu haber paylaşınız!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir