Spor

Orman, Demirören’in istifasını yorumladı

UHA Haber /Orman’dan Demirören yorumu: Sürpriz oldu

Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Fikret Orman, Yıldırım Demirören’in TFF Başkanlığını bırakmasıyla ilgili açıklama yaptı.

Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Fikret Orman, Yıldırım Demirören’in Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı’ndan istifa etmesiyle ilgili olarak, “Hiç tahmin etmediğim aklıma bile gelmeyen bir sürpriz. Toplantıda hiçbir şey konuşmadık bununla alakalı. Herkes şok oldu” dedi.

Kulüpler Birligi toplantısı sonrası Orman’a Demirören’in istifası soruldu. Fikret Orman, şunları söyledi:

“Benim açımdan hiç beklemediğim bir sürpriz oldu. Hiç tahmin etmediğim aklıma bile gelmeyen bir sürpriz. Biz de toplantı esnasında duyduk. Hayırlısı olsun. Mutlaka bir gerekçeleri vardır. Toplantıda hiçbir şey konuşmadık bununla alakalı. Çünkü konuyla ilgili birşey bilmiyorduk. Herkes şok oldu. Bundan sonrasi süreç türk futbolu için hayırlı olsun. Yıldırım beye yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyoruz. Hüsnü Güreli de yeni federasyon başkanı olmuş. Ona da hayırlı olsun.”

Kaynak: TRTSPOR

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir