Türkiye

Örgüte eleman kazandırmak için tek tek fişleme yapmışlar

Seksenler_2019 banner

UHA HABER / Adnan Oktar Suç Örgütü mensubu Aydın Kasap’a ait dijital materyallerde, örgüte kazandırılmak istenen kadınlarla ilgili notlara ulaşıldı.

Adnan Oktar Suç Örgütüne üye kazandırmaya çalışan bir Aydın Kasap’ın dijital materyallerinde çıkan deliller, dava dosyasına eklendi.

Kasap’ın yazışmaları, örgütün kadınlara yönelik tuzağını gözler önüne serdi.

Siber Suçlarla Mücadele ekipleri Kasap’a ait dijital materyalleri inceledi. İmaj raporu içeriğinde örgüte kazandırılmak istenen kadınlarla ilgili notlara ulaşıldı. Şahısların eğitim durumundan burçlarına, sosyal medya kullanımlarından yemek alışkanlıklarına kadar tüm bilgilerin büyük bir titizlikle not alındığı görüldü.

Kadınları kandırmaya çalışan örgüt üyelerinin lüks ve gösteriş ile amaçlarına ulaşmaya çalıştığı bilgisi de ele geçirilen yazışmalarda yer aldı.

Örgüt üyelerinin lüks araçlar kullandığı ve özellikle pahalı yerleri tercih ettiği belirlendi.

[UHA Haber Ajansı, 24 Mart 2020] 

Benim Adım Melek banner

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir