Gündem

‘Onlara güveniyoruz, var olsunlar’

UHA Haber / Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, “Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ‘Gençlik bizim için her şey. Onları yalnız bırakmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı Twitter’dan, Ankara Atakule’de gençlerle buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın videosunu paylaştı.

Fahrettin Altun, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘Gençlik bizim için her şey. Onları yalnız bırakmayacağız.’ Her biri ayrı bir cevher. Onlara güveniyoruz, var olsunlar.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir