Gündem

Notre Dame Katedrali’ni tahrip eden yangın bizi sarstı

UHA HABER / Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Paris’in sembollerinden biri ve insanlığın ortak mirası olan Notre Dame Katedrali’ni tahrip eden korkunç yangın bizi de derinden sarstı.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Notre Dame Katedrali’nde çıkan yangın ile ilgili mesaj paylaştı.

Yangından duyduğu üzüntüyü dile getiren Erdoğan, “Paris’in sembollerinden biri ve insanlığın ortak mirası olan Notre Dame Katedrali’ni tahrip eden korkunç yangın bizi de derinden sarstı.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Fransız halkına geçmiş olsun dileklerini ilettiğini söyledi.

Ömer Çelik: Yaşanan felaket hepimizi derinden üzdü

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de mesajında Fransa halkının acısını paylaştığını söyledi.

“Tarih ve sanatın Katedrali, Paris’in simgesi Notre Dame’da yaşanan felaket hepimizi derinden üzdü. Herkesi, insanlığın tüm ortak mirasına sahip çıkmaya çağırıyoruz.” dedi.

Kaynak: TRT Haber

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir