Gündem

Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi

ne mutlu türküm diyene ile ilgili görsel sonucu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplanan Milli Güvenlik Kurulu toplantısı 1 saat 50 dakika sürdü. MGK, Olağanüstü Hal’in uzatılması yönünde tavsiye kararı aldı.

Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki toplantı, saat 15.40’ta başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen toplantı, 1 saat 45 dakika sürdü.

Toplantıda ülkenin iç ve dış güvenliği ile uluslararası güvenlik ortamını etkileyen siyasi ve askeri gelişmeler ele alındı.

Suriye’deki katliamların önlenmesi için uluslararası toplumun ortak hareket etmesinin hayati önemi haiz olduğu vurgulandı.

Terörle mücadelede müttefik ülkelerin desteğinin beklendiği vurgulandı.

OHAL’in uzatılması yönünde tavsiye kararı alındı.

Kaynak: TRT Haber

trt.tv

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir