Türkiye

Milletvekillerine son teknoloji yenilenebilir ajanda

sampiyon banner

UHA HABER / Meclis Başkanlığı, her yıl olduğu gibi milletvekilleri için ajanda hazırlattı. Ajandanın üzerindeki yazılar cep telefonlarına aktarılabiliyor. Mikrodalga fırına girince yazılar siliniyor.

Türk BayrağıAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop’un milletvekillerine hediye ettiği çevre dostu akıllı ajandanın özelliklerini anlattı.

Ajandasına önce notlarını aldı. İndirdiği uygulamadan notlarını telefona aktardı. O notları defterden çakmak yardımıyla sildi.

Yazdığımız yazıların sanal ortamda saklanabilmesine ilişkin yenilenebilir defteri TBMM Başkanımız milletvekillerimizin kullanımına sundu.”

Milletvekillerine son teknoloji yenilenebilir ajanda ile ilgili görsel sonucu"

Yıllarca kullanılabilecek

Milletvekillerinin yeni yıl ajandaları son teknolojiyle üretildi. Cahit Özkan da ajandasını uygulamalı olarak tanıttı.

Önce yazıyoruz akıllı telefonlarımıza aktarıyoruz, barkod numaralarından her sayfaya ulaşabiliyoruz. Sene sonu geldiğinde, defter bittiğinde mikrodalga fırına koymak suretiyle kullanılmamış haline getirebiliyoruz.”

Milletvekillerinin yeni ajandaları özel bir kalemle kullanılabiliyor. Yenilenebilir ajandalar, böylelikle yıllarca tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahip oluyor.

[UHA Haber Ajansı, 18 Ocak 2020]

https://img1.aksam.com.tr/video/Reklam/turklergeliyor_adaletinkilici_masthead/bg.jpg
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir