Şehir Haberleri

Milletvekili Zeybek, İzmit Tarihi Çarşıyı ziyaret etti

UHA Haber / İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Tarihi Çinili Mutfak’ta meclis üyelerine veda kahvaltısı verdi.

İzmit Belediyesi meclis üyelerinin eksiksiz katılım sağladığı kahvaltının ardından, MKYK üyesi Kocaeli milletvekili Emine Zeybek, İzmit Tarih Koridoru Derneği başkanı Nuket Özcan bir araya gelerek tarih koridoru hakkında bilgi aldı.

Çinili Mutfakta yapılan görüşmenin ardından Tarih Koridoru lokasyonunu dernek başkanı Nuket Özcan ile gezen Zeybek, derneğin projelerin dinledi.

İzmit Tarihi Çarşı’yı da ziyaret eden Zeybek, esnaf, zaanatkar ve sanatkarlar ile sohbetler gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından Zeybek ve Özcan hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

HABER : Seda CEREN

KOCAELİ, UHA HABER

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir