Politika

MHP Lideri Devlet Bahçeli’den “tren kazası” açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vatandaşların can ve mal güvenliğinin her şeyin üstünde olduğunu belirterek, başlatılan soruşturmanın sonuca bağlanması gerektiğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli,  Tekirdağ Çorlu’da meydana gelen tren kazasıyla ilgili açıklama yaptı.

Bahçeli yazılı açıklamasında “Acımızı büyük olsa da, milletçe bu acıyı saracak, birlik ve dayanışmayla sıkıntıları aşacak iradi vasfımız ve manevi gücümüz vardır” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların can ve mal güvenliğinin her şeyin üstünde olduğunu söyledi.

MHP lideri, kaza ile ilgili başlatılan adli ve idari soruşturmanın sonuca bağlanması gerektiğinin altını çizdi.

Bahçeli, “Eğer varsa tespiti halinde sorumlular ve ihmale davetiye çıkaranlar hakkında yasal işlemler ve idari tasarruflar hızla yapılmalıdır.” dedi ve kazada hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diledi.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir