Politika

MHP Lideri Bahçeli’den EYT açıklaması

UHA HABER / MHP Genel Başkanı Bahçeli, emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili, “Hükümetin değerlendirmesi bize göre Türkiye açısından isabetli olmuştur. Cumhurbaşkanı’nın son konuşmasındaki değerlendirme bizim için de genel kabul gören bir değerlendirmedir” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis’te habercilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili değerlendirmelerine destek verdi.

Bahçeli, “Böyle yükümlülüğün altından kalkabilir miyiz, toplumsal talep karşısında, bazı çevrelerin toplumu istismarına fırsat mı verelim, bunları iyi düşünmek lazım. Sayın Cumhurbaşkanı ve yönetiminin değerlendirmesi isabetli olmuştur.” dedi.

Bahçeli, şöyle devam etti:

“Erken emekliliği gündeme taşıyorsak karşılığını ve kaynağını bulmakta zorluk çekilen ortamda vaadin yerine getirilebilmesi talebi ana muhalefet açısından doğru olabilir ama Cumhur İttifakı açısından doğru bulmadığımı ifade ettim. Hem Cumhurbaşkanı hem hükümet yönetiminin aldığı kararın doğru olduğunu paylaştım.”

[UHA Haber Ajansı, 20 Kasım 2019]

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Veysel KAVRAYAN
Veysel KAVRAYAN
Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci) Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Halen Medya ve İletişim eğitimi almaktadır. Kısa bir süre eğitim alanında görevlerde bulundu. Uluslararası bir prestij kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları'nda kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, gastronomi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, sanat tarihi, ekoloji, geleneksel ve tamamalayıcı tıp ve mimari ilgi alanlarıdır. Çeşitli dergi ve gazetelerde yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir