Politika

MHP Genel Başkanı Bahçeli’den af açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli af teklifi ile ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı. Bahçeli “Karar ve yetki TBMM’nindir.” dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada partisinin af teklifini hatırlattı.

Bahçeli “Şu anda Adalet Komisyonu’nda görüşülmeyi beklemektedir. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin değerli milletvekilleri teklifimizi tasvip etmiyorlarsa kabul etmezler, takdir ediyorlarsa onay verirler. ” mesajını paylaştı.

Bahçeli, “Hiç kimseyi zorlayan yoktur, baskı kuran yoktur.” açıklamasını yaptı. “Milletin temsilcileri hür iradeleriyle gereği neyse onu yaparlar. Karar ve yetki TBMM’nindir.” dedi.

Kaynak: TRT Haber

Bu haberi paylaşınız!

banner9

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir