Kültür-Sanat

Mesut Özil’den “Diriliş Ertuğrul” setine ziyaret

UHA Haber / İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal forması giyen Türk asıllı Mesut Özil, Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti.

Mustafa Kemal ATATÜRKArsenal’in yıldız futbolcusu Mesut Özil, TRT 1’in izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul ve Payitaht Abdülhamit dizilerini yakından takip ediyor.

Özil, dizilere olan hayranlığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerine gösteriyor.

Diriliş Ertuğrul setine ziyarette bulunan Özil yaptığı paylaşımda, “Çok keyifli geçen set ziyareti @dirilisdizisi” ifadelerini kullandı.

Geçen hafta yaptığı Abdülhamit paylaşımı sonrası Abdülhamit’i canlandıran Bülent İnal, Mesut Özil’i dizi setine davet etmişti.

Kaynak: TRT Haber 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir