Spor

Medvedev’den Abılgaziyev’e 2018 FIFA Dünya Kupası’nın açılışına davet

Rusya Başbakanı Dmitry Medvedev, Kırgızistan Başbakanı Abılgaziyev’i 14 Haziran’da Rusya’da yapılacak 2018 FIFA Dünya Kupası’nın açılışına davet etti.

Rusya Hükümet Başkanı Dmitry Medvedev, Kırgız mevkidaşı Muhammetkalıy Abılgaziyev’i 14 Haziran’da Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası’nın açılışına davet etti.

2018 FIFA Dünya Kupası, 14 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Ruysa’nın başta Moskova, St. Petersburg, Kaliningrad, Nijniy Novgorod, Kazan, Samara, Saransk, Volgograd, Rostov-na-Donu, Soçi ve Yekaterinburg olmak üzere 11 şehrinde yapılacaktır.

MOSKOVA, KABAR, UHA HABER

http://kabar.kg/tur/news/medvedevden-ab-lgaziyeve-2018-fifa-dunya-kupas-n-n-ac-l-na-davet/

Bu haberi paylaşınız!

 

 

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir