Spor

Marco Fabian transferinde fark 500 bin Euro

Beşiktaş yönetimi, Fabian için E.Frankfurt’a 3.5 milyon Euro önerdi. Alman kulübü ise 4 milyon Euro talep etti.

ne mutlu türküm diyene indir ile ilgili görsel sonucuİki kulüp bir kez daha görüşecek. Beşiktaş’ın bu transferi bitirmesine artık kesin gözüyle bakılıyor.

Transfer arayışlarına hız veren Beşiktaş Talisca’nın boşluğunu doldurmak için yaptığı görüşmelerde sona geldi.

Bir süredir Kagawa için Dortmund’la görüşmelerini sürdüren Siyah-Beyazlı yönetim Alman kulübünün yüksek kiralama bedeli istemesi nedeniyle bu transferi rafa kaldırırken rotayı Marco Fabian’a çevirdi.

SÖZLEŞMESİ GELECEK YIL BİTİYOR

Beşiktaş Alman kulübü E.Frankfurt’la sözleşmesi gelecek sene sona erecek 29 yaşındaki Meksikalı futbolcu için 3.5 milyon Euro’luk bonservis bedeli teklifinde bulundu.

GÖRÜŞME SÜRÜYOR

Alman kulübü 4 sezondur takımda oynayan Meksikalı futbolcu için 4 milyon Euro istedi. 2 kulüp arasındaki görüşmelerin tam gaz devam ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GEÇEN SEZON 9 MAÇ OYNADI

Geçtiğimiz sezon E.Frankfurt’ta sadece 9 resmi karşılaşmada forma giyen Meksikalı futbolcunun Alman takımında bu sezon şans bulmasının zor olduğu ve bu nedenle ayrılmak istediği öğrenildi.

KAYNAK : Takvim

Ege'nin Hamsisi

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir