Spor

ManU’dan Bissaka için servet

UHA HABER / Manchester United, Aaron Wan-Bissaka transferinde mutlu sona ulaştı. İngiliz ekibi, genç sağ bekin bonservisi için Crystal Palace’a 50 milyon paund ödeyecek.

Manchster United, Crystal Palace’lı Aaron Wan-Bissaka’yı kadrosuna kattı. United, 21 yaşındaki sağ bek için Crytal Palace’a 50 milyon paund bonservis bedeli ödeyecek.

Londra ekibinde haftalık 10 bin paund kazanan Wan-Bissaka, yeni takımında ise haftada 90 bin paund maaş alacak.

Genç savunmacı, yapılacak sağlık kontrollerinin ardından resmi sözleşmeye imza atacak.

ManU’nun en pahalı 5. transferi

Aaron Wan-Bissaka, 50 milyon paund bonservis bedeliyle Paul Pogba, Romelu Lukaku, Angel Di Maria ve Fred’in ardından Manchester United’ın en pahalı 5’inci oyuncusu olarak da tarihe geçti.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı /  LONDRA, TRT Spor

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir