Şehir Haberleri

KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu: 5 yıldızlı hizmet veriyoruz

Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Koceli Sanayi Odası’nın ‘kalite ve müşteri odaklı’ bir hizmet anlayışını benimsediğini ifade ederek, “Bağımsız denetime açık olan hizmet kalitemizi bir kez daha tescilleyen TOBB Akreditasyon Belgemiz  Ankara’da düzenlenen bir törenle yenilendi.” dedi.

Kocaeli Sanayi Odası’nın (EFQM Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) Kalite Ödülü’nü kazanan tek oda olduğunu hatırlatan Başkan Zeytinoğlu; Kocaeli Sanayi Odası’nın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ifadesiyle “Londra, Paris ve Berlin’deki oda ve borsaların hizmet kalitesi seviyesinde” olduğunu belirterek “Biz de onlar gibi 5 yıldızlı hizmet veriyoruz.” dedi.

Ekonomik büyümede ve iş dünyasının desteklenmesinde oda ve borsaların öneminin giderek arttığına dikkat çeken Ayhan Zeytinoğlu; odaların hizmet kalitesinin artırılmasının da zorunlu olduğuna dikkat çekerek; “KSO, TOBB’dan 2002’de aldığı akreditasyon belgesi ile kalitesini tescillemiş, bürokrasiden uzak, şeffaf ve sorumlu bir yönetim anlayışı ile güçlü kontrol mekanizmalarına sahip olarak hizmet kalitesini giderek arttırmıştır.” şeklinde konuştu.

AYHAN ZEYTİNOĞLU ile ilgili görsel sonucu

Kocaeli Sanayi Odası’nın ‘mükemmel’ düzeyde akreditasyona sahip olduğuna dikkat çeken Ayhan Zeytinoğlu: “Kocaeli Sanayi Odası açık stratejik hedefleri, profesyonel yönetim anlayışı üyelerinin haklarını korumaya, bölge iş dünyasına hizmet etmeye odaklanmıştır.” dedi.

TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında başarılı çalışmalarını devam ettiren ve 2002 yılından beri akredite olan KSO, Ankara’da TOBB Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle akreditasyon sertifikasını aldı. Törene  Gümrük ve Ticaret Başkanı Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Oda ve Borsaların temsilcilerinin yanı sıra, KSO Genel Sekreteri Memet B. Turabi,  Genel Sekreter Yardımcısı Elif Bilgisu, Kalite ve Çevre Uzmanı Aynur Hacıfettahoğlu, İK Uzmanı Aydın Kılınç, İletişim Hizmetleri Sorumlusu Sema Altın hazır bulundu.

ANKARA, UHA HABER

trt.tv

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir