Politika

Kılıçdaroğlu: Engelleri aşarak başarıları yakalayacağız

UHA HABER / CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’un Ümraniye ve Şile ilçelerinde vatandaşlara hitap etti. Kılıçdaroğlu, “Engelleri aşarak başarıları yakalayacağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’un Ümraniye ve Şile ilçelerinde halkla buluştu.

Burada halka hitap eden Kılıçdaroğlu, önemli olanın engellerden şikayet etmek değil, engelleri aşarak başarıları yakalamak olduğunu söyledi.

Kılıçdaroğlu konuşmasına şöyle devam etti:

“O başarıları yakaladığınızda da göreceksiniz ki İstanbul belli bir zaman dilimi içerisinde yaşanabilir bir kente dönüşecektir. Belli bir zaman dilimi verilmesi lazım. Bu tür sorunların masaya yatırılması çözülmesi lazım. Geliri nedir, gideri nedir, harcamaları nedir, nerelerden tasarruf yapabiliriz, Hangi alanlara yatırım yapabiliriz. Bütün bunlar zaman dilimi içerisinde gerçekleşecektir.”

İSTANBUL, TRT Haber, UHA Haber Ajansı

Veysel KAVRAYAN
Veysel KAVRAYAN
Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci) Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Halen Medya ve İletişim eğitimi almaktadır. Kısa bir süre eğitim alanında görevlerde bulundu. Uluslararası bir prestij kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları'nda kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, gastronomi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, sanat tarihi, ekoloji, geleneksel ve tamamalayıcı tıp ve mimari ilgi alanlarıdır. Çeşitli dergi ve gazetelerde yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir