Şehir Haberleri

Karabük merkezli FETÖ operasyonu

10 kentte Karabük merkezli KHK ile kapatılan bazı şirket çalışanlarına yönelik operasyonda, 13 şüpheli gözaltına alındı.

Karabük Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ bağlantısı nedeniyle KHK ile kapatılan şirketlerin çalışanlarına yönelik Karabük, Eskişehir, Erzurum, Muş, Konya, Bursa, Bolu, Adana, İstanbul ve Düzce’de belirlenen adreslere operasyon düzenledi.

Operasyonda, aralarında örgütün şifreli haberleşme programı “ByLock”u kullananların da bulunduğu ileri sürülen 13 zanlı gözaltına alındı.

Diğer illerde yakalanan şüphelilerin, işlemlerinin ardından Karabük’e getirileceği öğrenildi.

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir