Türkiye

Kara ve Deniz Kuvvetleri için sözleşmeli er alım başvuruları başladı

UHA HABER / Milli Savunma Bakanlığı, 2019 yılı sözleşmeli er alımı başvurularının başladığını açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Kara ve Deniz Kuvvetleri Komutanlıkları için sözleşmeli er alımı başvurularının alınmaya başlandığı ifade edildi.

2019 yılı Sözleşmeli Er Temin başvuruları için adaylar, e-Devlet sistemi üzerinden giriş yaparak gerekli bilgileri dolduracak.

İsteyenler, başvuru şartları ve sınav ile ilgili detaylı bilgilere Milli Savunma Bakanlığının Personel Temin Dairesi Başkanlığının internet adresinden ulaşabilecek.

ANKARA, UHA Haber Ajansı 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma saat: 00.15’te TRT 1 Ekranlarında..

Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL 1990 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İlköğretiminin ilk iki yılını Bingöl’ün Sancak beldesinde okuduktan sonra İlköğretiminin geri kalanına İstanbul’da devam etti. 2007 yılında Erenköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında girdiği üniversite sınavında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversite yılları boyunca İzmit Belediyesi’nin Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2012 senesinde Haber7.Com’da stajını yaptı. 2015 yılının Nisan ayında çalışmalarına başlayan Neoldu.Com’un ilk editör kadrosunda yer bulan Basayoğul, birçok alanda araştırma haberlerine imza attı.. 2017 yılında Neoldu.com’daki işinden ayrıldı. Şuanda (UHA) Uluslararası Haber Ajansı'nda Araştırma Haberciği çalışmalarına devam eden Basayoğul, Fotoğrafçılığa olan ilgisinden dolayı Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü de okudu. Bugüne kadar yaptığı Araştırma Haberler ile adından söz ettiren Kader Basayoğul, güzel sanatlara da olan hayranlığından, ileri düzeyde fotoğrafçılık kursuna devam ediyor,
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir