Gündem

İzmir’de CHP Cumhurbaşkanı Adayı İnce’yi takip eden TRT ekibine saldırı

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin TRT’yi hedef alan sözleri sonrası, İzmir’de kendisini izleyen TRT ekip aracı Muharrem İnce’yi destekleyen bir grubun saldırısına uğradı.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim meydanlarından günlerdir TRT’yi hedef gösteriyor. Sonunda korkulan oldu. İnce’nin İzmir Menderes‘teki mitinginde kendisini destekleyen bir grup TRT Haber’in ekibine saldırdı.

Bir grup partili TRT ekibinin bulunduğu araca sözlü ve fiziki saldırıda bulundu. Bazı partililer ellerindeki bayrak ve flamaların sapıyla TRT ekibinin aracına vurdu.

Araya bazı vatandaşlar girdi, haber ekibine saldırıları önlemeye çalıştı. O vatandaşlar sayesinde TRT ekibi kızgın kalabalık arasından çıkabildi.

ince ise bir sonraki durağı Kemalpaşa mitingine yine TRT ile başladı. Bu kez de TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’i hedef gösterdi. İnce, “Sakın ha bir şey söyleyeceğim TRT muhabirlerine falan bir şey söylemeyin ,onlar emekçi onlar çalışan. O genel müdürün ifadesini alacağım 24 Haziran’dan sonra o ayrı,çalışanlara sözümüz yok.” dedi.

Kaynak: TRT Haber

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir