Şehir Haberleri

İzmir sürprizi

UHA HABER / Alman tatil pazarında Eylül ayı satışları en çok Türkiye’yi sevindirdi.

Turizm Ajansı’nda yer alan habere göre, Eylül ayında Almanya’da Türkiye, Mısır ve Yunanistan’a rezervasyonlarda çift haneli artışlar yaşandı.

Almanların Eylül ayında Antalya’ya yönelik rezervasyonlarında yüzde 15.7’lik artış yaşandı.

Türkiye’ye yönelik güçlü talebin bir göstergesi olarak Alman pazarından Eylül ayında İzmir’e yönelik rezervasyonlarda yüzde 31.4 artış yaşandı.

Alman pazarında Mısır Eylül ayında iyi bir performans gösterdi. Mısır’ın turizm şehri Hurgada’ya yönelik rezervasyonlar yüzde 14.8 arttı.

Alman pazarında Eylül ayında Yunanistan’ın turizm bölgeleri Heraklion (yüzde + 13.1) ve Rodos (yüzde + 18.1 ) için net bir büyüme göstererek iyi bir ay geçirdi .

Almanya’dan İspanya’ya yönelik tatil satışları Eylül’de belli bölgelerde arttı. İspanya tatil bölgelerinden Fuerteventura (yüzde + 3.7), Güney Tenerife Güneyi (yüzde + 0.8) ve Lanzarote (yüzde + 5.7) Eylül ayında hepsi pozitif bölgedeydi , sadece Las Palmas (yüzde -9.4) önemli bir düşüş yaşadı.

İZMİR, UHA Haber Ajansı

Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL 1990 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İlköğretiminin ilk iki yılını Bingöl’ün Sancak beldesinde okuduktan sonra İlköğretiminin geri kalanına İstanbul’da devam etti. 2007 yılında Erenköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında girdiği üniversite sınavında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversite yılları boyunca İzmit Belediyesi’nin Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2012 senesinde Haber7.Com’da stajını yaptı. 2015 yılının Nisan ayında çalışmalarına başlayan Neoldu.Com’un ilk editör kadrosunda yer bulan Basayoğul, birçok alanda araştırma haberlerine imza attı.. 2017 yılında Neoldu.com’daki işinden ayrıldı. Şuanda (UHA) Uluslararası Haber Ajansı'nda Araştırma Haberciği çalışmalarına devam eden Basayoğul, Fotoğrafçılığa olan ilgisinden dolayı Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü de okudu. Bugüne kadar yaptığı Araştırma Haberler ile adından söz ettiren Kader Basayoğul, güzel sanatlara da olan hayranlığından, ileri düzeyde fotoğrafçılık kursuna devam ediyor,
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir