Şehir Haberleri

İSAŞDER ”5. Geleneksel Yaza Merhaba Kahvaltısı”nı Düzenledi

UHA Haber / Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu’na (AGAFED) bağlı, 2014 yılında kurulan İstanbul Aşçılar Derneği (İSAŞDER), Kalamış’ta bulunan Galatasaray Spor Kulübü Tesisleri’nde, üyeleri ve misafirleriyle ”5. Geleneksel Yaza Merhaba Kahvaltısı”nda bir araya geldi.

Uluslararası Haber Ajansı olarak davetli olduğumuz organizasyonda, aynı zamanda kuruluşunun 5. yılını da kutlayan İSAŞDER’in güzel bir organizasyona imza attığı gözlemlendi.

İSAŞDER Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri, kahvaltıya katılan üyelerini ve misafirleri kapıda karşıladı. Çay ikramlarının ardından kahvaltının verileceği ana salona geçildi.

Yapılan kahvaltının ardından konuşmalarını yapan İSAŞDER Yönetim Kurulu Başkanı Şef İsmail Yılmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şef Adem Yılmaz destekçi firma temsilcilerini sahneye çağırarak verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ederek plaketlerini taktim etti. Sponsor firma temsilcileri ve Yönetim Kurulu olarak hatıra fotoğraf çekimlerinden sonra, tüm katılan üyeler ve misafirlerle de hatıra fotoğrafı çekildi.

İSAŞDER Yönetim Kurulu Başkanı Şef İsmail Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Şef Adem Yılmaz, Şef Mehmet Altaş, Şef Güner Şen, Yönetim Kurulu Üyeleri Şef Metin Çalışır, Kadın Kolları Başkanı Şef Ayten Saner, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Kavaslıoğlu’nun hazır bulunduğu etkinlikte birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

Ardından İSAŞDER’in 5. yıl kutlama pastası katılımcılarla ve misafirlerle kesildi. Pasta kesiminde, AGAFED Başkanı Ahmet Karaman, Üçyıldız Peynirleri’nin Horeca Satış Yöneticisi Fatma Boz, Ünlü Şef Zeki Kara, İSAŞDER Yönetim Kurulu Üyeleri, AGAFED’e bağlı Trakya Turizm ve Gastronomi Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jülide BaşkurBonna Porselen Türkiye Key Account Manejeri Hüsnü Çalışkan ve misafirler hazır bulundu.

Katılımın yoğun olarak gözlemlendiği ”5. Geleneksel Yaza Merhaba Kahvaltısı” kaynaşma ortamı yaratarak, nezih bir şekilde son buldu.

Katılımcılara, derneğin forma ana sponsoruda olan sektör lideri Bonna Porselen, Albayrak Gıda, şeker hamuru ve mix çeşitleri üreten By Master, Üç Yıldız Peynirleri, tatlı ve börekte lider kuruluşlardan Asil Tat, Adapazarı’ndan Rodi Burger & More ve Bonservis Gıda’nın dağıtıcısı olduğu WEST Falafel firmalarının katkılarıyla İSAŞTER tarafından hazırlanan hediye paketleri günün anısına hediye edildi.

Haber: Veysel Kavrayan / Gazeteci-Yazar

Uluslararası Haber Ajansı, İSTANBUL

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir