Gündem

Irak’ın kuzeyinde 3 terörist etkisiz hale getirildi

UHA HABER / Irak’ın kuzeyinde bulunan Avaşin-Basyan bölgesinde tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 3 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi.

Terörle mücadele yurt içi ve sınır dışında hız kesmeden sürüyor.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Irak’ın kuzeyindeki Avaşin-Basyan bölgesinde tespit edilen bölücü terör örgütü mensuplarına hava harekatı düzenlendi.

Harekatta 3 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi.

Açıklamada ayrıca, terör örgütlerine karşı mücadelenin en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edeceği vurgulandı.

ANKARA, UHA Haber Ajansı

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma saat: 00.15’te TRT 1 Ekranlarında..

Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN
1974 yılında Kocaeli'nin Kartepe ilçesinin Eşme mahallesinde dünyaya geldi. Ilkokulu Eşme ilköğretim okulu; orta okulu izmit ortaokulu; lise öğrenimini Izmit Lisesinde tamamladı.Üniversiteyi Anadolu üniversitesi Halkla ilişkiler tanıtım ve reklamcılık bölümünden mezun oldu. Mustafa Salman; Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda 3 dönemdir yönetim kurulu üyesi ve Basın sözcülüğü görevini sürdürüyor. Aynı zamanda Éşmespor kulübü 2 ncı başkanı. Kartepe Galatasaraylılar derneği genel sekreteri olarak görev yapmakta olup; Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyesi. Uzun yıllar Türkiye Televizyon Muhabirleri Derneği yönetim kurulu üyesi ve genel sekreterlik ve Kocaelisporlular derneğinde yönetim kurulu üyeliği ve basın sözcüsü görevinde de bulundu. Sırasıyla Sabah gazetesi, ATV, SHOW TV; YAVUZ TV de uzun yıllar gazetecilik ve muhabirlik yapan Mustafa Salman; Uluslararası Haber ajansı genel yayın yönetmeni ve yayın kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Evli 2 çocuk babası olan Salman'ın; basın meslek hayatında birçok ödülü bulunmaktadır.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir