Spor

İnterneti kesti

UHA Haber / İngiltere Premier Lig takımlarından Southampton’da menajer Hasenhüttl ilginç bir karara imza attı.

Southampton Menajeri Ralph Hasenhüttl, futbolcularının video oyun bağımlısı olmalarına engel olmak için kaldıkları oteldeki wifi erişimini yasaklattı.

Daha önce çalıştırdığı Almanya’nın Leipzig takımında da benzer sorunlarla karşılaşan ve yine bu yöntemi tercih eden Hasenhüttl’a göre uzun oyun seansları alkol ve uyuşturucu bağımlılıyla neredeyse aynı.

“Ben bunu bir önceki kulübümde de yaptım. Orada da bu tip problemlerimiz vardı. Maçtan önce sabah saat 3’e kadar oyun oynarlardı. Bu durumda aktif olmalısınız ve onlara yardım etmelisiniz. Çünkü bu küçük bir sorun değil”

Hasenhüttl’a göre şu an futbolcularının video oyunlarla ciddi problemleri yok ama bunlar ileride olmayacağı anlamına da gelmiyor. Teknik adam her zaman takımın kaptanıyla bu konuda iletişimde olduğunu da ifade etti.

Kaynak: TRT SPOR

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir