Spor

Inter’de Icardi krizi büyüyor

UHA Haber / Inter’de Mauro Icardi, kaptanlığın kendisinden alınıp Handanovic’e verilmesinin ardından Rapid Wien deplasmanına gitmeyi reddetti.

Inter’de Mauro Icardi krizi derinleşiyor. Real Madrid ve Chelsea ile transfer görüşmesi yaptığı için İtalyan ekibiyle yeni sözleşme imzalamayan 25 yaşındaki futbolcunun kaptanlığı alındı. Takımın yeni kaptanının Samir Handanovic olduğu açıklandı.

Yıldız futbolcu, bu gelişme üzerine UEFA Avrupa Ligi’nde oynanacak Rapid Wien maçı için Avusturya’ya gitmeyi reddetti.

Bunun üzerine Icardi maç kadrosuna alınmadı. Teknik direktör Luciano Spaletti, yıldız oyuncuyu eleştirdi: ”Icardi tavırlarıyla bizi utandırdı. Konuşacak çok şey var ama maçımıza odaklanmalıyız. Sahada taktiksel bir değişiklik olmayacak” ifadelerini kullandı.

Arjantinli yıldız, bu sezon İnter formasıyla 15 gol attı.

Kaynak: TRT Spor

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir