Spor

İnegölspor’da Niğde maçı hazırlıkları devam ediyor

Sezon öncesi gerçekleştirdiği 10 yeni transfer ile kadrosunu büyük ölçüde yenileyen İnegölspor pazar günü deplasmanda karşılaşacağı ilk hafta maçında Anadolu Niğde takımının konuğu olacak.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, sakal ve açık hava

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı‘nın haberine göre, İnegölspor maçın hazırlıklarına Teknik Direktör İsmail Ertekin nezaretinde başladı.

İnegölspor’da hafta sonuna kadar devam edecek olan çalışmalarda eksikleri giderip,hazır bir şekilde Niğde’ye gidip puanla dönmenin hesapları yapılıyor.

Teknik direktör İsmail Ertekin, güzel bir çalışma dönemi geçirdiklerini hatırlatarak, ligde hedeflerinin iyi futbolla iyi sonuçlar almak olduğunu söyledi.

Her zaman beklentileri karşılamak istediklerini ifade eden İsmail Ertekin, başarı için şehirden daima destek beklediklerini kaydetti.

HABER : Sadullah ORGAN

BURSA (İnegöl), UHA HABER

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir