Türkiye

İmamoğlu-Küçükkaya görüşmesi ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı

UHA HABER / Millet İttifakı İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu’nun, İsmail Küçükkaya arasındaki görüşmenin yankıları sürerken, ortaya çıkan yeni görüntüler Küçükkaya’nın otel odasında 46 dakika kaldığını gösteriyor.

İmamoğlu-Küçükkaya görüşmesi ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı ile ilgili görsel sonucu

Taraflar görüşme süresini farklı açıklarken, ortaya çıkan yeni görüntüler Küçükkaya’nın otel odasında 46 dakika kaldığını gösteriyor

Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım ile katıldığı ortak yayın öncesinde, programın moderatörü İsmail Küçükkaya ile Taksim’de bir otelde bir araya geldiği ortaya çıktı. Gündeme oturan görüşmede, şimdi de süre tartışması başladı.

İsmail Küçükkaya, Fox Haber yayınında, 3-5 dakikalık bir görüşme yaptıklarını savundu. Ekrem İmamoğlu ise TRT Haber yayınında görüşme süresinin 15-20 dakika olduğunu söyledi. Görüşme talebinin de Küçükkaya’dan geldiğini ifade etti.

Yeni ortaya çıkan görüntüler İsmail Küçükkaya’nın otelde daha uzun süre kaldığını gösteriyor.

İmamoğlu-Küçükkaya görüşmesi ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı ile ilgili görsel sonucu

İmamoğlu odada 46 dakika kaldı

Görüşmenin yapıldığı otelin güvenlik kamerası kayıtlarına göre, Küçükkaya, saat 12.13’te lobiden giriş yaparak, asansörle 17. kata çıktı. Saat 12.14’te de bu katta, İmamoğlu’nun kullandığı odaya giriş yaptı.

İmamoğlu ise saat 13.09’da Küçükkaya’nın kendisini beklediği odaya geldi. Küçükkaya uzun süre kaldığı odadan saat 13.55’te ayrıldı. Bu da İsmail Küçükkaya ile Ekrem İmamoğlu’nun aynı odada 46 dakika kaldığını ortaya koydu.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı / İSTANBUL, TRT Haber

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir