Kültür-Sanat

“İletişim Fakültesi Dekanlığı Uluslararası Karma Fotoğraf Sergisi”

UHA HABER / Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (EFSA) ve EÜ Radyo ve Televizyon Topluluğu işbirliğinde “İletişim Fakültesi Dekanlığı Uluslararası Karma Fotoğraf Sergisi” sanatseverlerle buluştu.

İletişim Fakültesi Fuaye alanında gerçekleştirilen serginin açılışına Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Takımcı, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. İlknur Gürses,  Radyo ve Televizyon Topluluğu Başkan Yardımcısı Nuran Sultan Barış ve İletişim Fakültesi öğrencileri katıldı.

Sergi açılışında konuşan İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Takımcı, “Öğrencilerimizin uluslararası fotoğraf sergisi düzenlemesi mutluluk verici. Böyle değerli uluslararası sanatsal ürünlerin ortaya çıkması gerçekten beni gururlandırdı. Fakültemiz adına  öğrencilerimizi tebrik ediyorum ve başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.

Ege Üniversitesi Radyo ve Televizyon Topluluğu Başkan Yardımcısı Nuran Sultan Barış ise “İletişim Fakültesi ile gerçekleştirdiğimiz ikinci fotoğraf sergisinde topluluk olarak bu projenin içinde yer almaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu serginin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sergimize herkesi bekliyoruz” dedi.

HABER: Ali Can Ergin – Rifat Ulaş Erdoğan

[UHA Haber Ajansı, 02 Ocak 2020]

Prof.Dr. Burhanettin DURAN
Prof.Dr. Burhanettin DURAN
Burhanettin Duran Genel Koordinatör 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. İbn Haldun Üniversitesi öğretim üyesidir ve SETA Genel Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir