Gündem

İletişim Başkanı Altun: Rusya rejimi kontrol edemezse harekete geçmekte çekinmeyiz

Seksenler_2019 banner

UHA HABER / İletişim Başkanı Altun, İdlib’de rejimin düzenlediği saldırıyla ilgili, “Rusya rejimi kontrol edemezse harekete geçmekte çekinmeyiz” dedi.

Mustafa Kemal ATATÜRKİletişim Başkanı Fahrettin Altun, İdlib’de Esed’in düzenlediği ve 6 askerin şehit düştüğü saldırıyla ilgili açıklama yaptı.

Altun, şunları söyledi:

“Esed rejiminin askerlerimize yönelik saldırısı Suriye’nin kuzeyindeki korkak eylemlerinin son örneğidir. Rejim, yüz binlerce insanının öldürdü. Ordumuza karşı eylemlerine müsamaha gösterilmeyecektir.

Rejimin düşmanca eylemleri tolere edilmeyecek. Rusya rejimi kontrol edemezse Ankara harekete geçer.

Cesur askerlerimiz Suriye içerisinde Rusya ile olan anlaşmalarımıza uygun bir şekilde güvenlik ve insani işlerle ilgili misyonları gerçekleştirmektedir. Rusya Esed rejiminin bize saldırmasını engelleyemezse, bugün olduğu gibi, her türlü tehdide karşı harekete geçmekte tereddüt etmeyiz.”

[UHA Haber Ajansı, 04 Şubat 2020]
Benim Adım Melek banner
Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir