Türkiye

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk bayrağını göndere çeken çocuklarla buluştu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde yerde buldukları Türk bayrağını kendi imkanlarıyla direğe asan çocuklarla bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde yerde buldukları ay-yıldızlı bayrağı köy meydanına diktikleri direğe asan çocukları kabul etti.

Soylu, makam odasında ağırladığı Beytüşşebaplı çocuklarla çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

“Bugün çok ağır misafirlerimiz var.” diyen Soylu, “Küçük kalplerinde kocaman vatan sevgisi taşıyan, Beytüşşebap’ta buldukları ay-yıldızlı bayrağımızı kendi imkanlarıyla direğe asan çok kıymetli yavrularımız misafirimiz.” paylaşımında bulundu.

Kaynak: TRT Haber/AA

trt.tv

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir