Avrupa

Hollanda Türk Federasyon’dan teşekkür plaketi

ne mutlu türküm diyene indir ile ilgili görsel sonucuHollanda Türk Federasyon’a bağlı binalı teşkilatlarda HTF’nin 9. döneminde başkanlık yapıp ve görevlerini devreden başkanlara teşekkür plaketi verildi.

Amsterdam Merza Restoran’da bir akşam yemeğine davet edilen eski teşkilat başkanlarına plaketleri Hollanda Türk Federasyon Genel Başkanı Murat Gedik tarafından takdim edildi.

 

Teşekkür plaketleri verilmeden önce bir konuşma yapan Genel Başkan Murat Gedik, eski teşkilat başkanlarından hellallik istedi.

Murat Gedik: “19 Mayıs 2012 tarihi itibaren 9. dönemde mevcut HTF İcra Kurulu Üyelerimize ağır bir görev teslim edildi. Hollanda Türk Federasyon’un yönetimi bizlere teslim edildi ve çok şükür şu ana kadar elimizden geldiği kadar görevimizi layıkıyla yerine getirme mücadelesini göstermekteyiz. Tabi bu çalışmalarımıza bu dönem teşkilat başkanlığı yapmış siz değerli ülkudaşlarımızın katkıları çoktur. Yüce Yaradan sizlerden ve sizlerin yönetimlerinde bulunanlardan razı olsun. Teşkilat başkanlığı döneminizde teşkilatınızı en güzel yerlere getirmeye çalıştınız ve alnınızın akı ile görevi sizlerden sonra gelen arkadaşlara teslim ettiniz. Bundan sonra da sizlerin teşkilatlarınıza, daha doğrusu davamıza hizmet etmeye devam edeceğinize inancım tamdır. Mevlam bizleri mahcup etmesin.” dedi.

Konuşma sonrası teşkilat başkanlığı yapmış olanlara teşekkür plaketleri takdim edildi ve hatıra resimleri çekildi.

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir