Spor

Harry Kewell’dan Galatasaray itirafı

Seksenler_2019 banner

UHA HABER / Bir dönem Galatasaray’da forma giyen Harry Kewell, Türkiye günlerini anlattı. Avustralyalı eski yıldız oyuncu, “Galatasaray’da oynadığım için büyük mutluluk duyuyorum.” dedi.

2008-2011 yılları arasında Galatasaray forması giyen Harry Kewell, Türkiye günlerini anlattı.

Avustralyalı eski futbolcu, Galatasaray’da sadece Süper Kupa’yı kazandığını; fakat buna rağmen sarı kırmızılı takımda oynamış olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Harry Kewell, Hamburg karşısında savunmada görev alma öyküsünü de anlattı.

“Ayhan ve Barış’a ikinizden biri savunmaya geçsin, ben de maçı orta sahada bitireyim dedim. İkisi de bunu kabul etmeyince ben defansa geçtim ve bu sayede maça tutunduk. Rövanşta da 90 dakika savunmada oynadım.”

Süper Ligi takip ettiğini belirten Harry Kewell, “Türkiye’de harika bir lig ve çok iyi oyuncular var” ifadelerini kullandı.

[UHA Haber Ajansı, 27 Mart 2020]

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma Payitaht “Abdülhamid”den sonra TRT 1 Ekranlarında..

Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN 15-03-1974 yılında Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Eşme mahallesinde dünyaya geldi. İlkokulu Eşme İlkokulu, orta okulu İzmit Ortaokulu, lise öğrenimini İzmit Lisesinde tamamladı. Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler tanıtım ve reklamcılık bölümünden mezun oldu. Basın meslek hayatına 1992 yılında Yeni Doğuş gazetesinde başlayan Mustafa Salman; 1993 yılında Sabah gazetesinde çalışmaya başladı. Salman basın meslek hayatına sırasıyla Yeni Doğuş, Sabah gazetesi, ATV, Show TV, Yavuz TV ve birçok dergi gazetede muhabir ve yazarlık yaptı. Mustafa Salman kısa adı UHA HABER olan Uluslararası Haber Ajansı genel yayın yönetmeni ve yayın kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Birçok sivil toplum örgütünde görevleri bulunan Mustafa Salman; üç dönemdir Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Basın-Medya İletişim sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Uzun yıllar Türkiye Televizyon Muhabirleri Derneğinde yönetim kurulu üyeliği ve genel sekreterlik yapan Salman; Kocaeli Gazeteciler cemiyeti üyeliği, Kartepespor yönetim kurulu üyesi ve Kartepe Galatasaraylılar derneği genel sekreteri olarak görev yapmaktadır. Mustafa Salman ayrıca Kocaelisporlular derneğinde yönetici ve basın sözcülüğü görevini de icra etmiştir. Evli ve iki çocuk babası olan Salman’ın basın meslek hayatında birçok ödülü bulunmaktadır…
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir