Magazin

Hande Erçel paylaştı, sosyal medya yıkıldı!

UHA HABER / Oyuncu Hande Erçel’in Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Erçel’in paylaşımı dakikalar içinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Haber Global‘da yer alan habere göre, Son dönemin dikkat çeken oyuncularından Hande Erçel’in Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafı sosyal medya gündeminde en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Erçel’in paylaşımı dakikalar içinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Azize dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu, fotoğrafını ‘Self 2’ notuyla paylaştı.

Oyunucun paylaşımı üzerine hayranları, Twitter’da #handeerçel etiketiyle binlerce paylaşımda bulundu.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

1993 tarihinde Balıkesir Bandırmada dünyaya gelen Hande Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. 2012 tarihinde Azerbaycan’da yapılmış olan Miss Civilization Of The World güzellik yarışmasına katılmış ve bu yarışmada ikinci olmuştur.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Hayat Ağacı’ dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Erçel; Çalıkuşu, Hayat Ağacı, Çılgın Dershane Üniversitede, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci ve Halka’da rol almıştır.

[UHA Haber Ajansı , 18 Kasım 2019]

Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN
Mustafa SALMAN 15-03-1974 yılında Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Eşme mahallesinde dünyaya geldi. İlkokulu Eşme İlkokulu, orta okulu İzmit Ortaokulu, lise öğrenimini İzmit Lisesinde tamamladı. Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler tanıtım ve reklamcılık bölümünden mezun oldu. Basın meslek hayatına 1992 yılında Yeni Doğuş gazetesinde başlayan Mustafa Salman; 1993 yılında Sabah gazetesinde çalışmaya başladı. Salman basın meslek hayatına sırasıyla Yeni Doğuş, Sabah gazetesi, ATV, Show TV, Yavuz TV ve birçok dergi gazetede muhabir ve yazarlık yaptı. Mustafa Salman kısa adı UHA HABER olan Uluslararası Haber Ajansı genel yayın yönetmeni ve yayın kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Birçok sivil toplum örgütünde görevleri bulunan Mustafa Salman; üç dönemdir Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Basın-Medya İletişim sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Uzun yıllar Türkiye Televizyon Muhabirleri Derneğinde yönetim kurulu üyeliği ve genel sekreterlik yapan Salman; Kocaeli Gazeteciler cemiyeti üyeliği, Kartepespor yönetim kurulu üyesi ve Kartepe Galatasaraylılar derneği genel sekreteri olarak görev yapmaktadır. Mustafa Salman ayrıca Kocaelisporlular derneğinde yönetici ve basın sözcülüğü görevini de icra etmiştir. Evli ve iki çocuk babası olan Salman’ın basın meslek hayatında birçok ödülü bulunmaktadır…
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir