Spor

“Hakem maçı bizden alıp, Galatasaray’a verdi.”

UHA Haber / Bursaspor Teknik Diretörü Samet Aybaba, Galatasaray’a 3-2 kaybettikleri maç sonunda karşılaşmanın hakemine tepki gösterdi.

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında sahasında Galatasaray’a 3-2 mağlup olan Bursaspor’un teknik direktörü Samet Aybaba, “Hakem arkadaş bu maçı bizden alıp, Galatasaray’a verdi.” dedi.

Aybaba, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, oyunun planladıkları şekilde başladığını belirterek, 45+2. dakikaya kadar iyi oynadıklarını kaydetti.

Oyunun içinde planlamadıkları şeylerin olduğunu ifade eden Aybaba, şöyle konuştu:

“Hakemin oyunu bu kadar etkileyeceğini hiç düşünmemiştik. Hakem arkadaş birçok kararı yanlış yorumladı. İkinci yarıda iyi oynadık ve çok pozisyona girdik. 2-0 öne geçtiğimiz maçta geriye düşmemeliydik. Oyuncularım devre arasına girdiğinde moralleri bozuktu. Motive etmeye çalıştık. Maalesef maçı kaybettik. Taraftara ve oyuncularıma teşekkür ediyorum. Hakem arkadaş bu maçı bizden alıp, Galatasaray’a verdi. Biz iyi oynuyoruz ancak şans bizden yana değil. VAR’dan kaynaklanan bir sürü sorun yaşadık. Önümüzdeki maçlara hazırlanacağız. Ciddi maç programını geride bıraktık. Bizim için bundan sonrası daha iyi geçecektir. Futbol adına iyiyiz ancak skora adına sıkıntımız var.”

TRT SPOR

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur TÜRKELİ
Tuba Nur Türkeli 24.08.1989 yılında Almanya'nın başkenti Berlin kentinde dünyaya geldi. Liseye kadar Almanya'da okudu. 2009-2013 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde gerçekleştirdi. 2014-2017 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Almanya'nın Nürnberg kentinde Friedrich-Alexander-Üniversitesi'nin Beşeri/Sosyal Bilimler ve Teoloji Fakültesi'nde uzmanlık alanı olarak Siyaset Bilimini seçtiği Ortadoğu Çalışmaları bölümünde tamamladı. Çeşitli kuruluşlarda mesleğiyle ilgili staj ve çalışma imkanı buldu. NSU terör örgütüyle ilgili yaptığı, haber ve araştırmaları birçok medyada yayınlandı. Bir dönem T.C Berlin Büyükelçiliği'nde de staj yaptı. Anadil seviyesinde Almanca ve iyi derecede İngilizce biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir