Spor

Galatasaray’da değişim sinyali

UHA HABER / Galatasaray’da futbolcuların performansı sorgulanıyor. Ocak ayında takımda değişim olacağını işaret eden Fatih Terim’in alacağı kararlar merakla bekleniyor.

TRT Spor‘da yer alan habere göre, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gençlerbirliği maçı sonrasında oynanan futbola tepki göstermişti.

Futbolcularını sert dille eleştiren deneyimli çalıştırıcı, ocak ayındaki ara transfer döneminde operasyon yapacağının sinyalini vermişti.

Terim’in performansını beğenmediği isimlerin Selçuk İnan, Mariano, Nagatomo ve Belhanda olduğu öğrenildi.

Seri’nin zehirlenmesinin ardından Selçuk’a ilk 11’de şans veren tecrübeli teknik adamın, bu tercihi nedeniyle pişmanlık yaşadığı belirtildi.

Deneyimli oyuncu fiziki açıdan yeterli bulunmadı. Terim’in gelecek maçlarda Seri’ye alternatif olarak Taylan veya Jimmy’ye şans vereceği öğrenildi.

Hedefteki diğer iki isim ise, Galatasaray’ın bekleri Nagatomo ve Mariano.

Sezon sonunda kontratları sona erecek iki oyuncunun yerine savunmada Şener Özbayraklı, Ömer Bayram veya Emre Taşdemir’in forma şansı bulması bekleniyor.

Fatih Terim’in, Belhanda’nın da performansını beğenmediği ifade edildi.

Basit top kayıplarının yanı sıra saha içinde sorumluluk almaması nedeniyle Faslı oyuncunun da gözden düştüğü gelen haberler arasında.

İSTANBUL, UHA Haber Ajansı

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma saat: 00.15’te TRT 1 Ekranlarında..

Veysel KAVRAYAN
Veysel KAVRAYAN
Veysel Kavrayan, (Eğitimci-Yazar-Gazeteci) Kocaeli’nde doğdu. İktisat Bölümü ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde lisans eğitimini tamamladı. Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Halen Medya ve İletişim eğitimi almaktadır. Kısa bir süre eğitim alanında görevlerde bulundu. Uluslararası bir prestij kozmetik firmasında Ankara Bölge Koordinatörü olarak çalıştı. Dünya Güzellik Yarışmaları Türkiye Başkanı Süha Özgermi'yle beraber önceleri baş asistanlık, sonrasında ortaklık yaptı. Türk Dünyası konusunda araştırmaları bulunuyor. Birçok haber ve araştırmaları hakkında ulusal ve uluslararası ödülleri mevcuttur. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları'nda kurucu ve yönetici olarak görev almaktadır. Halk bilimi, gastronomi, sanat, tarih, ezoterizm, turizm, sağlık, sanat tarihi, ekoloji, geleneksel ve tamamalayıcı tıp ve mimari ilgi alanlarıdır. Çeşitli dergi ve gazetelerde yazmaktadır. İngilizce ve az derecede Rusça biliyor.
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir