Spor

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin UEFA kadroları belli oldu

UHA Haber / Galatasaray Diagne, Luyindama ve Marcao’yu; Fenerbahçe ise Moses, Tolgay Arslan ve Sadık Çiftpınar’ı UEFA kadrosuna dahil etti.

Mustafa Kemal ATATÜRKUEFA Avrupa Ligi son 32 turunda mücadele edecek temsilcilerimiz Galatasaray ve Fenerbahçe’nin kadroları belli oldu.

Ara transfer döneminde kadrosunu 5 futbolcuyla güçlendiren Fenerbahçe, Victor Moses, Tolgay Arslan ve Sadık Çiftpınar’ı UEFA kadrosuna dahil etti.

Yeni transferlerden Miha Zajc ve Serdar Aziz ise Avrupa kadrosunda kendisine yer bulamadı. Sarı-lacivertliler, 12 Şubat Salı günü Zenit’i konuk edecek.

Galatasaray ise ara transfer döneminde kadrosuna kattığı; Mbaye Diagne, Christian Luyindama ve Marcao’yu UEFA Avrupa ligi kadrosuna ekledi.

Yeni transferlerden; Kostas Mitroğlu, Semih Kaya ve Emre Taşdemir ise Avrupa Ligi’nde sarı-kırmızılı formayı giyemeyecek.

Sarı-kırmızılı ekip, 14 şubat Perşembe günü Benfica ile Türk Telekom Stadı’nda karşılaşacak.

Kaynak: TRTSPOR

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir