Spor

Fatih Terim’den “Çizme”ye geri dönüş sinyali

UHA Haber / Juventus-Atletico Madrid maçını izlemek için İtalya’ya giden Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Juventus-Atletico Madrid maçını izlemek için İtalya’ya giden Fatih Terim, “Çizme”ye geri dönüş için açık kapı bıraktı. Terim, maç öncesi yaptığı yorumda ise “Ronaldo’nun gecesi olabilir” demişti.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynanan tarihi maçta Juventus, ilk maçta 2-0 yenildiği Atletico Madrid’i 3-0 mağlup ederken, gecenin yıldızı Cristiano Ronaldo oldu.

Maç öncesi “Ronaldo’nun gecesi olabilir” demişti

Karşılaşmayı izlemek için Torino’ya giden Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, maç öncesi İtalyan medyasına verdiği röportajda, Portekizli oyuncuya dikkat çekerek, “Ronaldo olağanüstü ve böyle maçlar için yaratılmış bir oyuncu. Bu gece onun gecesi olabilir” diye konuşmuştu.

Tecrübeli teknik adam, eski öğrencisi Gattuso’nun futbolculuğu döneminde çok iyi bir oyuncu olduğunu, şimdi de Milan yedek kulübesinde iyi işler çıkarmaya devam ettiğini söyledi.

“Kim bilebilir. Fiorentina’da güzel anılarım oldu”

“İtalya’ya dönmek ister misiniz?” sorusunu yanıtlayan Terim, “Kim bilebilir. Özellikle Fiorentina’yı çalıştırırken güzel anılarım oldu. Hatta Floransa benim ikinci evim” diyerek, kapıları kapatmadı.

Kaynak: TRT SPOR

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir