Türkiye

Fahrettin Altun’dan ‘Dünya Kadınlar Günü’ mesajı

UHA Haber / Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un mesajında, “Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız.” ifadelerine yer verildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Twitter hesabından yayımladığı mesajında şunları kaydetti:

“Aileden iş dünyasına, sanattan siyasete hayatın her alanına sevgi, emek, şefkat ve umutla değer katan, omuz omuza yürüdüğümüz, yan yana durduğumuz tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız.”

Kaynak: TRT Haber

Kalk Gidelim Başlıyor!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir