Türkiye

Eren Erdem Kılıçdaroğlu’na ateş açtı: Onurlu ol istifa et

Eren Erdem seçim sonuçlarının ardından harekete geçti. FETÖ’ye yardım suçunu işlediği gerekçesiyle yargılanan CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem Kemal Kılıçdaroğlu’na ateş açtı.

Muharrem İnce’nin yanına geçen Erdem, Kılıçdaroğlu’nun istifa etmesi gerektiğini belirtti. Sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu karşıtı partililerin düşüncelerine paylaşan Erdem, ‘FETÖ’nün yeni projesi Muharrem İnce mi’ sorularını akıllara getirdi.

FETÖ sanığı CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Kemal Kılıçdaroğlu’nu istifaya çağırdı. Muharrem İnce’nin aldığı oy oranıyla Kılıçdaroğlu’na yüklenen Erdem’in yeni dönemde aday seçilmemesinin acısını bu hamleyle çıkardığı konuşuluyor.

Erdem sosyal medya hesabından  “2920 gündür Genel Başkan olan ve 9 seçim kaybeden birinin, 50 günlük çalışmayla CHP’nin mahkum edildiği %25 barajını aşıp %30’ları geçen bir siyasal hareketlilik karşısında yapması en erdemli davranış “istifa” olacaktır. Bu, saygın, erdemli bir davranış olarak mutlaka tarihe geçer.” diyerek parti içinde Kılıçdaroğlu’na karşı eli güçlenen Muharrem İnce’ye çabucak yanaşmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

(GUNES.COM)

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir