Gündem

Erdoğan’ın konuşması Twitter’da dünya gündemine oturdu, yüz binlerce Tweet atıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili detayları açıkladığı grup toplantısındaki konuşması tüm dünyadan milyonlarca kişiye ulaştı.

Özellikle batı medyası Erdoğan’ın vereceği detayları merakla bekledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaklaşık bir saat süren konuşması esnasında sosyal medya platformu Twitter üzerinden yerli ve yabancı yüz binlerce kullanıcı Erdoğan etiketiyle paylaşım yaptı.

Erdoğan’ın TSİ 12:00 civarında sona eren konuşması sonrası Twitter’da yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 300 bin Erdoğan etiketli paylaşım yapıldı. Bu sayının hızla arttığı ve Twitter’da dünya aramalarında en üst sıralarda yer aldığı dikkat çekti.

Erdoğan’ın grup toplantısındaki konuşmasını uluslararası ajanslar ve televizyonları da canlı yayınladı.

KAYNAK : Euronews, UHA HABER

Bu haberi paylaşınız!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir