Spor

Emre Can Juventus’ta mutlu değil

UHA HABER / Türk asıllı Alman futbolcu Emre Can, Juventus’ta mutlu değil. Bu sezon süre bulmakta zorlandığını söyleyen 25 yaşındaki orta saha oyuncusu, ”Milli takımdan döndükten sonra tekrar formama kavuşmayı umuyorum” dedi.

TRT Spor‘da yer alan haberde, Almanya Milli Takımı ile kampta bulunan Emre Can, Arjantin ile yapılan hazırlık maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

Juventus’ta mutlu olmadığını belirten 25 yaşındaki orta saha oyuncusu, ”Bu sezon süre bulmakta zorlanıyorum fakat milli maçların ardından formayı almayı umuyorum” dedi.

Almanya Milli Takım teknik direktörü Joachim Löw’e ayrı bir parantez açan Emre Can, ”Juventus’ta yaşadığım sıkıntılara rağmen, bana güvenip takımda yer verdiği için ona minnettarım” şeklinde konuştu.

Juventus’ta 2’inci sezonunu geçiren orta saha oyuncusu, bu sezon sadece 81 dakika süre alabildi.

İtalyan ekibi, 25 yaşındaki futbolcuyu, Şampiyonlar Ligi kadrosuna da dahil etmemişti.

BERLİN, UHA Haber Ajansı

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma saat: 00.15’te TRT 1 Ekranlarında..

Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL 1990 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İlköğretiminin ilk iki yılını Bingöl’ün Sancak beldesinde okuduktan sonra İlköğretiminin geri kalanına İstanbul’da devam etti. 2007 yılında Erenköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında girdiği üniversite sınavında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversite yılları boyunca İzmit Belediyesi’nin Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2012 senesinde Haber7.Com’da stajını yaptı. 2015 yılının Nisan ayında çalışmalarına başlayan Neoldu.Com’un ilk editör kadrosunda yer bulan Basayoğul, birçok alanda araştırma haberlerine imza attı.. 2017 yılında Neoldu.com’daki işinden ayrıldı. Şuanda (UHA) Uluslararası Haber Ajansı'nda Araştırma Haberciği çalışmalarına devam eden Basayoğul, Fotoğrafçılığa olan ilgisinden dolayı Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü de okudu. Bugüne kadar yaptığı Araştırma Haberler ile adından söz ettiren Kader Basayoğul, güzel sanatlara da olan hayranlığından, ileri düzeyde fotoğrafçılık kursuna devam ediyor,
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir