Kültür-Sanat

Elimi Bırakma Yılın En İyi Dizisi

UHA Haber / TRT1’in sevilen dizisi Elimi Bırakma, 1001 TV tarafından 2018 yılının en iyi dizisi seçildi.

Elimi BırakmaÜnlü dijital televizyon platformu 1001 TV, geçtiğimiz gün okurları için düzenlediği ankette 2018 yılının EN’lerini belirledi.

600.000’den fazla oy kullanılan ankette; 20.900 oy ile TRT 1 ekranlarında her bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen Elimi Bırakma ‘Yılın En İyi Dizisi’ seçilirken, 31.700 oy ile de Azra ve Cenk çifti, ‘Yılın En İyi Dizi Çifti’ seçildi. Dizi, aynı zamanda sosyal medyada dijital analiz şirketlerinin verilerine göre de en çok konuşulan diziler listesinde.

Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, her bölümü merakla beklenen diziye ödül olarak ise; TEMA Vakfı’na fidan bağışı yapıldı.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor.

TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.

UHA HABER

 

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir