Türkiye

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Türkiye’ye saygı duymayı herkes öğrenecek

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Eskiden sahada kazanırdık ama masada kaybederdik. Artık güçlü Türkiye masada da kaybetmiyor.” dedi.

Aslan AilemDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, (UHA) Uluslararası Haber Ajansı‘na açıklamada bulundu.

“Kimin ne kadar silahı var bizi ilgilendirmez, boyun eğmeyeceğiz”

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,”Biz güçlü olacağız ki Türkiye güçlü olacak. Türkiye güçlü olacak ki askerlerimiz, polislerimiz teröristlerin tepesine binecek, onları inlerine, çukurlarına gömecek. Eskiden sahada kazanırdık ama masada kaybederdik. Artık güçlü Türkiye masada da kaybetmiyor. Kimseye hesap vermeyiz Allah’ın izniyle. Kimsenin kararını kabul etmeyiz” dedi.

“Artık herkes Türk milleti ne diyor, herkes ona bakacak” diye konuşan Mevlüt Çavuşoğlu, artık Türkiye’ye ve Türk milletine herkesin nasıl davranacağını öğreneceğini ifade etti.

Türkiye’ye saygı duymayı herkesin öğreneceğini açıklayan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Ekonomik gücünün ne olduğu önemli değil, ne kadar silahı var bizi ilgilendirmez. Hiçbir ülke karşısında ezik değiliz. Hiçbir gücün karşısında boyun eğmiyoruz, eğmeyeceğiz Allah’ın izniyle. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var. 2019, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru durmak yok yola devam ediyoruz.” diye kaydetti.

trt.tv

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir