Eğitim

Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Kursu

Seksenler_2019 banner

UHA HABER / Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından dış ticaret sisteminin doğru yönetilmesi ve dış ticaret alanında nitelikli eleman ihtiyacının karşılanması amacıylaher yıl düzenlenen Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Kursu’nun 17.’si için başvurular başladı.

Mustafa Kemal ATATÜRKGerçekleştirdiği eğitim seminerleri, paneller ve kurslar ile üyelerinin uluslararası platformlardaki rekabet edebilirlik seviyelerini artıran UİB, her yıl düzenlediği Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Kursu’nun başvurularının başladığını ve 20 Şubat da sona ereceğini duyurdu.

Dış ticaret konusunda önemli gelişmeleri ve yenilikleri interaktif olarak aktarmak, dış ticaret konusunda nitelikli eleman yetiştirmek ve sektörde faaliyet gösteren firmaları mevcut yasal uygulama ve gelişmelerden haberdar etmek amacıyla düzenlenecek kurs,  belirlenen program çerçevesinde 30 kişilik kontenjan ile 10 gün boyunca 10.00-17.00 saatleri arasında Uludağ İhracatçı Birlikleri’nde gerçekleştirilecek.

Duyuru tarihinden itibaren belirtilen başvuru tarihleri arasında talep edilen şartları sağlayan ve bilgilerini eksiksiz beyan ederek başvuruda bulunan ilk 30 kişinin kursa dâhil edileceğini bildiren Uludağ İhracatçı Birlikleri, Kursun 2-13 Mart arasında Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Kırmızı Salon’da gerçekleştirileceğini duyurdu.

Başvurular, https://www.kisa.link/MLIe linkinden yapılabilecektir.

[UHA Haber Ajansı, 07 Şubat 2020]

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Cuma Payitaht “Abdülhamid”den sonra TRT 1 Ekranlarında..

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir