Kültür-Sanat

Diriliş Ertuğrul dizisine büyük ilgi

trt.tv

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon tarihi hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Dünya çapındaki izleyici kitlesini her geçen gün arttıran Diriliş Ertuğrul dizisinin son hayranlarından biri de İngilitere hükümetinin Müslüman ilk kadın bakanı ve İngiliz Lordlar Kamarası üyesi Sayeeda Warsi oldu.

Sayeeda Warsi, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Diriliş Ertuğrul dizisinin kendisinde bağımlılık yaptığını dile getirerek, yeni sezon heyecanını paylaştı.

Warsi’ye yanıt ise TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’den geldi.

Diriliş Ertuğrul dizisine büyük ilgi ile ilgili görsel sonucu

Eren, Warsi’nin yaptığı paylaşımı alıntılayarak şu ifadeleri kullandı:

“Bir kere başladınız mı duramazsınız. Yeni sezon bu ay sonunda başlıyor. 600 yıllık bir medeniyetin köklerini oluştururken, babası tarafından oluşturulan Osman’ın fiziksel ve zihinsel gelişimini izlerken, kahramanlık hikayeleriyle dolu ve çok daha bağımlılık yaratacak bir sezona hazır olun”

Kaynak: TRT Haber

Bu haberi paylaşınız!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir