Spor

Derbide kazanan Fenerbahçe Opet

UHA HABER / Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde derbi heyecanı yaşandı. Beşiktaş ile Fenerbahçe Opet arasında oynanan mücadeleyi Fenerbahçe 3-0 kazandı.

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin ikinci haftasında Fenerbahçe Opet Beşiktaş’a konuk oldu. TRT SPOR’dan yayınlanan derbiyi Fenerbahçe Opet 21-25, 25-13 ve 25-12’lük setlerle 3-0 kazandı.

1. Set sonucu: Beşiktaş 21-25 Fenerbahçe Opet

2. Set sonucu: Beşiktaş 13-25 Fenerbahçe Opet

3. Set sonucu: Beşiktaş 13-25 Fenerbahçe Opet

İSTANBUL, UHA Haber Ajansı

Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL
Kader BASAYOĞUL 1990 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. İlköğretiminin ilk iki yılını Bingöl’ün Sancak beldesinde okuduktan sonra İlköğretiminin geri kalanına İstanbul’da devam etti. 2007 yılında Erenköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında girdiği üniversite sınavında Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversite yılları boyunca İzmit Belediyesi’nin Sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2012 senesinde Haber7.Com’da stajını yaptı. 2015 yılının Nisan ayında çalışmalarına başlayan Neoldu.Com’un ilk editör kadrosunda yer bulan Basayoğul, birçok alanda araştırma haberlerine imza attı.. 2017 yılında Neoldu.com’daki işinden ayrıldı. Şuanda (UHA) Uluslararası Haber Ajansı'nda Araştırma Haberciği çalışmalarına devam eden Basayoğul, Fotoğrafçılığa olan ilgisinden dolayı Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü de okudu. Bugüne kadar yaptığı Araştırma Haberler ile adından söz ettiren Kader Basayoğul, güzel sanatlara da olan hayranlığından, ileri düzeyde fotoğrafçılık kursuna devam ediyor,
http://(UHA)%20Uluslararası%20Haber%20Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir