Şehir Haberleri

Denizli’den hayali için İzmit’e geldi…

UHA Haber / Denizli’de dünyaya gelen Meryem, Uğuzkan ailesinin tek kızı, çocukluktan beri kurduğu oyunculuk hayali için İzmit’e geldi.

2017 de Denizli’de çekilen bir projede figürasyon olarak yer alan güzel oyuncu hayallerinin peşine koştu, Denizli’de ki proje bittikten sonra karar alıp İzmit’e gelen Uğuzkan üniversite hayatına da izmit’te devam etti.

1997 doğumlu genç yetenek, eğitim hayatında da oldukça başarılı. Çocuk gelişimi okuyan Uğuzkan bir yanda da oyunculuk eğitimleri almaya başladı, eğitimlerin sonunda projelerde daha sık boy gösteren güzel oyuncu önce ”TRT1 Şevkat medeniyeler” projesinde daha sonrasında ise Emre Göksal ”ayrılık vakti” klibinde yer aldı.

Son olarak ”TRT1 Payitaht Abdulhamid” dizisinde aldığı rol ile menajerlerin dikkatini çekmeyi başaran oyuncu yeni projesi ile geliyor.

SİNEMA FİLMİNDEN TEKLİF ALDI

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Uğuzkan, Sinema filminden teklif aldı, aldığımız bilgilere göre Seda karakterini canlandıracak oyuncu heyacanlı ve bir o kadar mutlu olduğunu dile getirdi.

Menajerlikte ”cuci talent management” ile anlaşan başarılı ve güzel oyuncu, başarısının arkasında eğitim aldığı süre içerisinde de yanında olan ve aynı zamanda oyuncu koçluğunu da üstelenen sektörün bilindik isimlerinden Onur Azad Yılmaz’a gazetemiz üzerinden teşekkür etmeyi de unutmadı.

Eğitim almaya devam edeceğini ve sürekli kendini geliştireceğini dile getiren başarılı ve güzel oyuncuya oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.

KOCAELİ, UHA HABER

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ her Çarşamba ‘Diriliş’ Dizisinden sonra TRT 1 Ekranlarında..

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir